Kayabaşı Mahallesi, Gökçe Ada Caddesi No 8/D Daire 23 Başakşehir/İstanbul

Askıda Lokma Hayrı

22.08.2023
157
Askıda Lokma Hayrı

Askıda hayır lokması hayrı yapmak isteyen hayır severler için yaptığımız bu uzun vadeli kampanyamızdan faydalanmak isterseniz sizler için askıda hayır lokması konusun da bilgi vereceğiz.

Askıda lokma diğer hayır lokması döktürme ile aynı olmaktadır tek farkı bütçesi az olan müşterilerimiz için yapılıyor olmasıdır .

Peki Askıda Lokma Nedir ?

Normal şartlarda hayır lokması araçları sizin istediğiniz adres ve günde en az 750 kişilik olmak şartı ile sizlere hizmet vermektedir , ama askıda lokma hayrı bizlerin belirlediği gün ve adreste sizin adınıza en az 100 kişilik hayır lokması dökmekteyiz.

Biz askıda hayır lokması yapmak isteyen müşterilerimizi birleştiriyor ve tek adreste dağıtımını gerçekleştiriyoruz .

hayır lokması,jpg

Askıda Lokma  Ücretleri

Askıda lokma dağıtımı sırasına göre dağıtımını gerçekleştiriyoruz , sizin sıranız geldiğinde mobil lokma aracımızın ister yanında bulunabilirsiniz , eğer bulunmak istemezseniz size görüntülü video ve resim gönderebilmekteyiz.

Aksıda lokma fiyatları yukarıdada belirttiğimiz gibi en az 100 kişilik olmaktadır buna göre fiyat listesi şöyle olmaktadır.

  • 100 Kişilik lokma döktürmek 750   TL
  • 200 Kişilik Lokma Hayrı         1200 TL
  • 300 Kişilik Lokma Dağıtımı    1600 TL
  • 400 Kişilik Askıda Lokma       2200 TL
  • 500 Kişilik Askıda Lokma       2800 TL

Yukarıdaki fiyat listesi askıda lokma yaptırmak isteyen tüm müfterilerimiz için geçerli olmaktadır , bu konuda bilinmesi gereken en önemli konu olarak unutulmamalıdır ki askıda lokma hayrı İstanbul’un işlek olan cadde ve sokaklarından birisi olarak tarafımızca belirlenen adres ve tarihte olmaktadır .

 

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara