Kayabaşı Mahallesi, Gökçe Ada Caddesi No 8/D Daire 23 Başakşehir/İstanbul

Hayır Lokması Döktürün

10.06.2023
73
Hayır Lokması Döktürün

Hayır lokmasını insanlar hayıra ermek için döktürür. Bunun için genelde dinsel olarak özel günler tercih edilir. Sevdiğimiz birisinin hayrı için, vefatı sonrası, cuma günleri ve kandil gibi benzeri günlerde hayır lokması döktürülebilir.

Lokma döktürmek isteyen bir kişi genelde mobil araçlara başvurur ya da evinde bunu yapıp sokaktaki kişilere dağıtır. Bunun için vakit bulamayan kişiler bizim gibi özel kişilere başvurabilir. Bu tarz durumlarda biz devreye giriyoruz. Hayır lokması için çalışıyoruz.

Hayır Lokması Döktürmenin Yolları

Lokma döktürmek isteyen kişiler bunu evinde yapabilir, evinde yapan kişiler hayrına hiçbir art niyet aramadan işini yapmalıdır. Dağıtım yaparken hiçbir çekincesi olmamalıdır, işin içine art niyet girdiği zaman bu kötü yansır.

İstanbul’da yer alan çoğu semte hizmet sağlamaktayız. Web sitesinde ki arama butonlarıyla bizlerle iletişime geçebilir ve semtinizde hizmet verip veremeyeceğimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatlandırmalar ana sayfada yer almakta.

Uzmanlara güvenin, uzun yıllar boyunca bu sektör içerisinde yer almış bizler bu konuda özel gününüz de veya tamamen kişisel istekleriniz üzerine işi teslim alır ve en temiz şekilde servis ederiz. Hijyen, lokum ve benzeri konusularda yılların tecrübesiyle karşınıza çıkarız.

Bizimle iletişime geçin!

hayır lokması
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara