Kayabaşı Mahallesi, Gökçe Ada Caddesi No 8/D Daire 23 Başakşehir/İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Uzun yıllardır hayır lokması sektöründe isim yapmış ve ilerideki hedeflerimizin hayır lokması işinde Türkiye genelinde yapacağımız projeler ile Türkiye’nin her noktasında olacağız. İstanbul da verdiğimiz bu hizmeti mobil araçlarımızın içerisinde yapmaktayız.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası taraflarında verdiğimiz hayır lokması döküm hizmetleri ile sizlerin her daim yanınızdayız. Binlerce mutlu müşterimiz ve gösterdiğimiz kaliteli faaliyet nedeniyle sizlerin yüzünü her daim güldürüyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne bir çok etkinlikte yer aldık ve bizlere desteğini esirgemeyen siz kıymetli müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz…


Lokma, Türk mutfağının en sevilen tatlılarından biridir. İçindeki özel karışımlı hamur, maya, su, şeker ve un gibi malzemelerle hazırlanır. Ancak, doğru bilgiye dayanmayan bazı yanlış inanışlar nedeniyle lokmanın içinde tereyağı olduğu düşünülebiliyor.

Lokmaların asıl lezzeti, üzerine dökülen şerbet ve taze pişirilmesidir. İyi bir lokma için öncelikle hamurun doğru oranlarda hazırlanması ve kıvamının doğru ayarlanması gerekiyor. Hamur, sıcak yağda kızartılarak pişiriliyor ve ardından şerbetle tatlandırılıyor.

Lokmacı Yahya Usta olarak bilinen usta, yıllardır bu tatlıyı en iyi şekilde hazırlama konusunda uzmanlaşmıştır. Lokmalarını tereyağı kullanmadan, özel karışımlı hamurla ve taze pişirerek hazırlayan Yahya Usta, müşterilerine eşsiz bir lezzet sunuyor.

Yahya Usta’nın lokmaları, lezzetinin yanı sıra hijyenik koşullarda hazırlanmasıyla da dikkat çekiyor. Lokmacı Yahya Usta’nın lokmaları, özenle seçilen malzemeler ve ustalıkla hazırlanan hamur sayesinde her zaman taze ve lezzetli kalıyor.

Sonuç olarak, lokmaların içinde tereyağı olmadığı doğru bir bilgidir. Lokmacı Yahya Usta gibi usta ellerde özel karışımlı hamurla hazırlanan lokmalar, şerbetle tatlandırılarak eşsiz bir lezzet sunuyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara